top of page

Tanışalım

Ben Orşin

17912860621383522.jpg

İşletme ve Çocuk Gelişimi bölümlerinden mezun oldum. Bu alanda çocuk
kitapları yazıyor bu hikayelerle kızımı büyütüyorum. 10 yıldır İzmir’de yaşıyorum. 

Küçük bir çocukken insanları iyileştirebileceğimi hisseder, kendimce ürettiğim sihirli sözler eşliğinde ağrı, sızı yaşayan birine dokunarak kimseye de belli etmeden uygulama yapardım. Bu mesajı bana rüyalarım vermişti. Rüyalar benim kılavuzum, iç sesimle kurduğum güven  ve şefkat veren tek ilişki biçimiydi! Böylelikle rüyalarımın bana yol göstermesiyle spritüel tarafı ağır basan biri oldum.  

 

Yıllar içinde meditasyon grupları ile çeşitli çalışmalar içinde bulundum .Daha sonra 2016 yılında yoga ile tanıştım. Doğru frekansı bulmak gibiydi. Cızırtılı seslerin yarattığı gerginlik yerini ilham veren titreşimlere bırakmıştı.

Yoganın hem ruha hem bedene hem de zihne iyi
gelen tadını bir kere almak ondan kopamamak demekti benim için.Nitekim öyle oldu. Spritüel dünyanın kapıları daha da
açılmıştı ...Sayesinde kalp genişlemiş, zihin yenilmiş, alışkanlıklar değişmişti.

Rüyalarımın verdiği mesaj ile çeşitli enerji çalışmaları eğitimlerine katıldım.  Shambala ile sevgi ve şefkat enerjisini yayarken, biyoenerji ile şifa çalışmalarında bulundum. Bir gece rüyamda biyoenerji ile insanları inisiye edebileceğim mesajı aldıktan sonra bir çok kişiye uyumlama enerjisi vermeye başladım.

Bach Çiçekleri İle tanışmanızı ve doğanın bilgeliğine şahitlik etmenizi isterim. 

Yukarıda Ne Varsa, Aşağıda da O Vardır.

Astrolojiye her zaman ilgi duymuşumdur. Ortaokuldayken  küçük bir yengeç burcu el kitabı almamla başlamıştı her şey. Yerle gök arasında uyumlu bir akış vardır. Görmek isteyen herkese açıktır. Bu alanda Sevgili Sonay Gürer'den eğitim alıyorum. Ayrıca kendisinin bir eğitim dönemi danışmanlık asistanlığını yaptım.
 

Herkes gibi çeşitli sorularla devam ediyorum yaşamıma. Dikkatimi içeriye verdikçe yanıtlanıyor sorular. Amacım biraz daha kendi özüme inebilmek, kendimi tanımak. Bu alanda kendi gerçekliğinin peşinde olan herkese kalbimden, dilimden geçenleri hazır olana sunuyorum.

 

Niyetim; Yol boyunca öğrenmeye, keşfetmeye , ilham veren sesleri işitmeye…

 

 

farkındalığı beraber keşfedelim

Atölyeler

Seanslar

Yoga Dersleri

Her türlü bilgi ve görüş için burayı kullanabilirsin

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Contact
bottom of page